ČLÁNKY

Přátele, WELD SKILL 2021 máme úspěšně za sebou. Na naší fb stránce @weldcrew bylo zveřejněno 5 nejlepších prací a vy jste rozhodli o vítězi, o díle, které si získalo vaše největší sympatie. Děkujeme všem, kteří se zapojili, tvořili a svařovali.

Jak dostat zaplaceno? Někdy se to zdá jako jasná věc. Přece udělám svoji práci a peníze budou na účtu včas tak, jak jsme se domluvili se zákazníkem nebo zaměstnavatelem. To pak přijde rychlé prozření, když je to jinak. Co s tím? Někdy z toho není cesty zpět, ale nemusí to tak být vždy.

Schrott, industriální bar a galerie v centru Brna. Prostor, kde dostanete namixováno umění s kovářstvím, svařováním, hromadou oceli a kovů. Koncerty, výstavy, skvělá atmosféra a dobré pivo. Prostě Místo, kde se nám hodně líbí.

To mi lichotí, ale určitě ne. Jsem kluk který jen našel vášeň ve starém šrotu a vymakal to. V poslední době jsem si trochu pokazil život stavbou aut. Je to velmi drahá a náročná disciplína a pokud o tom nic nevíš, tak jako já ze začátku... no tak to jde samo, protože jsi trochu jako čmelák, který neví že to...