SVAŘUJEME! DÍKY TOMU MÁME MOŽNOST POZNÁVAT ZAJÍMAVÉ LIDI A PODÍLET SE NA RŮZNÝCH PROJEKTECH. SVAŘOVÁNÍ JE COOL, ALE NENÍ COOL JEHO VNÍMANÍ A PROSTŘEDÍ. A TO BYL JEDEN Z IMPULSŮ, PROČ TO UDĚLAT TROŠKU JINAK. TAK ABY NÁS TO VÍCE BAVILO.

ZA VZNIKEM WELDCREW STOJÍ MYŠLENKA, POSOUVAT ŘEMESLO DÁL. CELÉ VNÍMANÍ A POHLED NA NĚJ. POKRAČUJME.Aby jste nás lépe poznali. Kdo jsme ?

Dva svářeči, Mirek a Michal. Spousta možných i nemožných, občas šílených myšlenek a kolem nás partička lidí, kteří nám pomáhají abychom to přetavili do reality. 


A co děláme ?

Svařujeme a aby jsme si to svařováni trošku zpříjemnili, pozvedli vnímaní řemesla a inspirovali další, tak jsme se pustili do projektu Weldcrew. 


O čem je Weldcrew ?

Chceme ukázat, o čem může být svařování, že to není jenom práce ve fabrice, ale že se da aplikovat i v různých dalších oblastech. O tom jak důležitá je kooperace, spolupráce a vývoj. S ohledem na českou strojírenskou historii chceme pokračovat a ukázat mladým, začínajícím lidem v oboru, kam můžou směřovat, jak se dál se rozvíjet. Zapojili jsme zkušenosti, znalost prostředí a stvořili vizi prostoru, ve kterém se budeme cítit fajn a zároveň nás bude pohánět v další tvorbě.


Možnost spolupráce ? 

Určitě ano. Pokud jste z oblasti svařování, strojírenství nebo zda se jedná o výrobu, prototypy, testování, nebo cokoliv jiného, tak se nám ozvěte a společně něco vymyslíme. Kontakty zde.