3 nejlepší z WELD SKILL 2021

18.05.2021

Přátele, WELD SKILL 2021 máme úspěšně za sebou. Na naší fb stránce @weldcrew bylo zveřejněno 5 nejlepších prací a vy jste rozhodli o vítězi, o díle, které si získalo vaše největší sympatie. Děkujeme všem, kteří se zapojili, tvořili a svařovali. 

Soutěžní zadaní znělo jasně, byl to robot, kovový, svařovaný, dle vlastního nápadu nebo inspirován z filmu či komiksu. Můžeme konstatovat, že práce se soutěžícím velice povedli. V úvodním ročníku soutěže ukázali, že se nebojí umazat si ruce a práci s kovem zvládají skvěle.

A proč jsme přišli s myšlenkou WELD SKILL ? Chceme pokračovat. Ukázat, že jsou lidé, kteří se věnuji řemeslu, co umí tvořit a mají skvělé nápady. Pracujete z pohodlí své dílny a zážitek ze soutěžení umocňuje možnost sledovat jak jste obstáli v konkurenci a jak se vaše práce líbí. Řemeslo si zaslouží poctu a všichni co jste se zapojili máte obdiv nejen náš, ale i veřejnosti. 

Poděkování také patří spolupracujícím společnostem EWM, DR Technology a SECTOR 66. Děkujeme. 

A tady už můžete vidět 3 nejlepší práce ze soutěže svařování WELD SKILL 2021.


1. místo. Robot SU-32 od Davida Chrena. Gratulujeme.

2. místo. Robot WALL-E od Filipa Vaníčka. Gratulujeme.

3. místo. Robot RV-40 od Jana Čuhela. Gratulujeme. 

WELD SKILL bude pokračovat dál ! Již zanedlouho se můžete těšit na další kolo. Sledujte nás na fb @weldcrew a insta @weldcrewproject aby Vám nic neuteklo.